Vážení rodiče,

nabízíme možnost testování IQ, kterou u nás ve škole provede společnost Mensa prostřednictvím mezinárodně uznávaného standardizovaného testu schváleného mezinárodním dozorčím psychologem. Testy budou probíhat ve čtvrtek 20. října 2016.  Nad správností prováděných testování dohlíží i psycholožka Mensy ČR – PhDr. Dagmar Jílková. Test trvá 40 minut. Testy jsou neverbální a kalibrované podle věku. Test se vypracovává formou tužka – papír. Výsledky testování jsou důvěrné, děti je dostanou poštou na jejich adresu do 2 týdnů od testování. Každý, kdo se testu zúčastní, dostane potvrzení o absolvování s udaným IQ. Toto potvrzení má mezinárodní platnost. Účastníkům, kteří dosáhnou v testu výsledku IQ 130 a více, bude nabídnuto členství v Mense ČR.

Cena testu je 150 Kč – testující vybere přímo na místě oproti dokladu o zaplacení.

V případě, že se rozhodnete své dítě testovat, vyplňte prosím přihlášku, kterou děti dnes obdržely, a obratem ji pošlete zpět. Po obdržení vyplněné a podepsané přihlášky Vám zašlu informace k přihlášení na www.mensa.cz.