V rámci projektu “ Cena života „, na kterém dlouhodobě pracujeme se třídou 3.A, jsme v pátek 11.11. navštívili středisko SONS na Špičáku. Seznámili jsme se zde s prostředím, kde lidé s vážným či úplným poškozením zraku tráví svůj volný čas. Vyzkoušeli jsme si, jaké je to těžké a jak se takto postižení lidé musí naučit zcela běžným činnostem. Zkusili jsme si, jaké to opravdu je – nevidět, četli jsme v počítači či psali na psacím stroji, který tiskne Braillovo písmo, zahráli jsme si stolní tenis a stříleli podle sluchu. Také jsme se seznámili s výcvikem služebního psa pro slepce.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA