Všichni zdravíme z našeho týdne v přírodě. Od pondělí jsme toho zažili už spoustu a ještě nás něco čeká. Cesta vlakem proběhla bez problémů, ubytování se nám zalíbilo na první pohled a už po obědě přišli naši lektoři, společně jsme se seznámili a provedli nás po celém areálu, řekli nám, co nás celý týden čeká a vydali jsme se na prohlídku zdejší baziliky.

V úterý nás čekal celodenní výlet po okolí. Cestou jsme si prohlédli živočichy vodní říše, vyzkoušeli jsme, zda by jsme se uživili při lovu mamutů, občerstvili se zmrzlinou a léčivým pramenem v Lázních Libverda a při střídání různých her jsme ušli celkem hravě 12 kilometrů.

Ve středu jsme měli naplánovány dva programy. Dopoledne jsme si vyrobili vlastní sýr a odpoledne jsme se vypravili mezi včelky, ochutnali med a vyrobili si vlastní svíčky.

Opravdu se nenudíme, podívejte se na naše fotky.

Děti pozdravují a už plánují odvetu příští rok.

http://ucitelka2015.rajce.idnes.cz/Strevlik_2017/