Dnešek byl plný překvapení, po dobré snídani jsme opět strávili školní chvíle venku, ve slabikáři jsme zrovna četli o lesní škole a tak se nám náramně hodilo, že jsme si stromy mohli prohlédnout i v rovnou přírodě. Odpoledne jsme se vypravili na zmrzlinu  do stánku ke Studničkům, měli jsme štěstí, protože některým už došly korunky, ale tuhle jsme dostali od pana Studničky jako dárek. Po návratu  nás čekal náročný atletický trojboj. V pět hodin začali přijíždět na návštěvu nedočkaví rodiče a další příbuzní, někteří s sebou přivezli i nějaké dobroty a tak děkujeme Némethovým a rodičům Učka za melouny, Hartovým za  dva úžasné dorty a Juklovým za koláčky. K večeři nám udělaly radost buchtičky s krémem. Nakonec nás čekal táborák a vyhodnocování soutěží. Jako bonus dostal každý svítící náramky od paní Jelínkové, které tímto také děkujeme. Nechce se ani věřit, že už zítra pojedeme domů, to to uteklo…