Ti z žáků, kteří nervózně dva měsíce postávali před Tyršovkou a čekali, kdy konečně otevře své brány, se konečně dočkali. Letos byli vpuštěni dokonce o trochu později než je obvyklé, jinak to bohužel nešlo.

Začal nám tedy nový školní rok. V naší třídě jsme přivítali nové tváře, věřím, že se jim bude u nás líbit. I někteří vyučující budou noví, snad i jim se u nás bude líbit.

Krásné lešení, jímž je momentálně škola obestavěna, není na svém místě proto, aby se žákům ze školy snadněji prchalo. Mají ho tam šikovní stavebníci, kteří opravují střechu. Tím pádem hrozba, že by někomu kapalo na mozek, bude zažehnána!

Přeji tedy všem krásný, dlouhý a úspěšný školní rok 2017/2018 a doufám, že tentokrát si jej nebude nikdo prodlužovat přes prázdniny.

S rodiči se těším na viděnou na první rodičovské schůzce, která proběhne již tento čtvrtek (tj. 7. 9.).