Na pátek 22. prosince jsme se moc těšili. Čekala nás totiž vánoční besídka, kde jsme si jako každý rok rozdávali dárečky se svými kamarády a paní učitelkou. Ještě než nás ale Ježíšek podaroval, navodili jsme si ve třídě vánoční atmosféru vonnými svíčkami, uvařili si dobrý čaj a pojedli cukrovíčko od našich maminek. Také jsme si pochutnali na výborné vánočce, kterou jsme dostali od Markétky a Aničky. Tak jsme si pěkně užívali a přitom sledovali klasickou vánoční pohádku Mrazík. Potom jsme si společně zazpívali několik vánočních koled a Dominika s Péťou nám některé zahráli  na svoje housle a Markétka s Aničkou zase na klavír. Na přání všech nás jsme si zatančili i Just dance. Poté již začalo vánoční nadělování a loučení. Přesto, že jsme si naši besídku moc užívali, spěchali jsme všichni domů a těšili se na opravdové Vánoce.