A je to tady. Natěšení a nedočkaví jsme se setkali ( někdo i s velkým předstihem ) ráno před školou, naložili batohy a lyže do auta a vyrazili na vlakové nádraží směr Kořenov. I když počasí v České Lípě tomu nenasvědčovalo, Kořenov nás přivítal slunečnou oblohou, modrým nebem a horou sněhu. Všichni jsme byli tak nedočkaví, že do Lesní chaty jsme téměř běželi. Zde už na nás čekala výborná svačinka- domácí borůvkový koláč a čaj. Po ubytování jsme vyrazili ven na sjezdovku – tentokrát jsme si odpoledne užili jízdou na “ ježdíkách „, postavili domečky ze sněhu, sněhuláčky, zkrátka jsme se vydováděli, jak jen to bylo možné. Pak jsme se naložili do příjemně teplé vířivky, dali si bramborový knedlík se špenátem a uzeným masem a teď už si jen hrajeme, kreslíme, soutěžíme a těšíme se na zítřejší lyžovačku. Všem doma posíláme velikou pusu a přejeme dobrou noc.