I přes slibovanou nepřízeň počasí, jsme se probudili do celkem příjemného dne, kdy se nakonec ven vyklubalo i sluníčko a ukázalo se modré nebe. A tak jsme si dali vydatnou snídani – sýrovou mísu, křupavé houstičky či chléb s marmeládou. Za svěžího větříku jsme se pak vydali pokořit naši sjezdovku. Páni instruktoři si nás rozdělili do dvou skupin a my jeli jak jen to šlo. K obědu jsme měli gulášovou polévku a pečená kuřecí stehýnka s bramborem. Celý den ( 2 hod. dopoledne a 2 hod. odpoledne )jsme brázdili sjezdovku tak, že někteří z nás se dokonce učili jezdit pozadu, ostatní bravůrně zvládali jak cestu dolů ,tak i samotnou jízdu vlekem. Po odpolední svačince ( chléb s masovou pomazánkou a pomerančem )jsme příjemně zrelaxovali v teplých vířivkách, večer si dali vepřové maso na paprice s těstovinami a teď už poměrně znavení odpočíváme a díváme se na Kozí příběh.Někteří mají ještě dostatek sil a hrají pink ponk. Po té se již budeme chystat do postýlek a tak vám všem přejeme krásnou dobrou noc.