Náš 3. den na horách pokračoval velice zvláštním tréninkem. Naši páni instruktoři se zaměřili na obratnost a tak jsme  sjezdovku brázdili například po jedné lyži ( a to i cestu vlekem nahoru ), jeli jsme pozadu, projížděli mezi živými kuželkami či jezdili ve skupinách nebo dvojicích. Po výborném obědě ( hovězí vývar s nudlemi a špagetami Bolognese ) jsme si krátce odpočinuli a spěchali lesní pěšinou na vlakové nádraží směr Harrachov. Jelikož jsme krásné Mumlavské vodopády již navštívili před dvěma lety, tentokrát jsme se vydali přímo ke skokanským můstkům a měli jsme obrovské štěstí, jelikož jsme viděli skokany přímo z bezprostřední blízkosti. Po dlouho očekávaném nakupování drobných suvenýrů a pohrání si v informačním centru, jsme si Harrachov prohlédli  malou procházkou a pak už jsme se vraceli vláčkem zpět a následně takovou malou stezkou odvahy přes les až na náš hotel. K večeři jsme si dali masové rizoto a navrch jahodový koláč. Teď večer opět soutěžíme, hrajeme pink ponk a někteří z nás již značně unavení začínají odpočívat v postýlkách.