Přestože v noci bylo slyšet, že tak trochu kape ze střechy a my se báli, jak to ráno bude venku vypadat, byli jsme všichni mile překvapeni. Pěkný sníh, občas i modrá obloha bez jakéhokoliv větříku. To se nám moc líbilo, a tak jsme hned po snídani ( šunková mísa, pečivo, křupinky s mlékem ) utíkali na svah trénovat. Čekal nás totiž důležitý trénink na odpolední slalomové závody. Po obědě ( bramboračka s hříbky a vepřový plátek s rýží ) jsme nastoupili na svah, několikrát se rozjezdili a pak už nám paní učitelky postavily kužele a náš slalomový závod na čas mohl začít. Na závěr jsme si poslední jízdy vychutnávali a jezdili až do úplného zavření vleku. Bylo to dost vyčerpávající a tak jsme opět zrelaxovali v teplých vířivkách a k večeři si dali dukátové buchtičky s vanilkovým krémem. Poslední náš večer byl plný očekávání – čekalo nás totiž vyhlášení všech soutěží i závodu ve slalomu. Teď už si postupně balíme všechny naše věci a ačkoliv se všichni domů moc a moc těšíme, je nám smutno, že nám pobyt na Lesní chatě tak rychle utekl. Posíláme pozdravy všem a zítra se na vás ve 13: 30 hod na vlakovém nádraží moc těšíme.

P.S. Snad se mi podaří dodat fotky ze závodů, zatím ale fotoaparát stávkuje…