Ozdravný pobyt na horách je letos již za námi. Tentokrát jsme se vydali do Kořenova. Sněhové podmínky byly více než ideální. I přesto, že jsme si neužili sluníčka a občas byla mlha, že by se dala krájet, lyžovali jsme každý den a užívali jsme i zimních radovánek. Stejně jako každý rok i letos s námi byli ti, kteří stáli na lyžích poprvé. Avšak dnes jsou z nich zdatní lyžaři 🙂 Volný čas jsme trávili na sněhu před chatou či v tělocvičně hraním her. Během pobytu byla vyhlášena soutěž „Československo má talent“. Všichni se zúčastnili a připravili si pestrý a bohatý program na závěrečný večer. Byli úžasní!!

Závěrem bych ráda pochválila i touto cestou všechny“ účastníčky zájezdu“. Byli jste hodní, vzorní, poslušní a moc jsem si to s vámi užila. Mohu se těšit na příští rok!

A také patří velké poděkování vám, rodičům! Bez vás by se náš ozdravný pobyt nemohl uskutečnit! Mnohokrát děkuji.