Milí rodiče, chtěla bych vám nejdřív poděkovat za vaše pochopení, co se týče častého vybírání peněz na různé akce, které se koncem školního roku vždy hromadí (výlety, exkurze, fotky, pracovní sešity).

Ve čtvrtek 7. 6. 2018 jedeme na školní výlet do Motýlího domu v Johnsdorfu a na hrad Oybin. Odjezd v 8:30 od školy, návrat mezi 15.-16.hod., cena 300,- (bus+vstupy). Doporučuji odhlásit obědy.

V pátek 22. 6. 2018 proběhne tradičně celoškolní cvičení v přírodě. Letos jej budeme praktikovat jako literární exkurzi za K. H. Máchou do Doks. Mám domluvenou průvodkyni, léty ověřenou, PhDr. R. Mauserovu. Pojedeme vlakem, navštívíme Památník K.H.Máchy a projdeme se i k jezeru. Oběd bychom měli stihnout. Cenu ještě upřesním podle počtu žáků, kteří regulérně pojedou. Sledujte info v žákovských knížkách.

Přeji samé krásné dny.