Milí rodiče, ve čtvrtek 27.9.2018 se koná cvičení v přírodě. Část třídy však odjíždí na 3 dny do Gery v Německu, takže bylo měla zůstat zhruba polovina třídy. Tentokrát bychom jeli vlakem do Jedlové a vystoupili na Jedlovou horu s rozhlednou. Odjezd vlaku je v 7:36 a sraz máme na hl.n. v 7:20. Zpátky pojedeme v 11:38 a v Lípě budeme ve 12:11. Oběd ve školní jídelně stihneme, záleží na dětech, zda si chtějí oběd odhlásit. V restauraci na Jedlové h. si mohou zakoupit teplý čaj či polévku. Má nastat podstatně chladnější počasí, proto vás nabádám k řádnému turistickému oblečení. Pokud by pršelo a padaly trakaře, tak se oficiálně cvičení v přírodě ruší a šli bychom do školy. Jízdné a případné vstupné na rozhlednu odhaduji na 50 Kč, zbytek kapesného na občerstvení nechávám na vás.