Vážení rodiče,

oznamuji Vám termíny vystoupení našich sborů

Ve středu 12.12. budeme zpívat na náměstí TGM pod vánočním stromem a to v 16.15.h  Sraz přímo na náměstí v prostoru před radnicí budeme mít v 15.50 h. Pokud s námi půjdou i menší děti, vyzvedneme je v družině a půjdeme tam společně (od školy v 15.30). Rozchod bude hned po vystoupení na náměstí.

Další naše vystoupení se bude konat ve středu 19.12. – tradičně ve školní jídelně –  pro rodiče a učitele. Toto zpívání začne v 17.00 h, sraz na místě bude v 16.30 h. Družinové a dojíždějící děti budou moci zůstat s námi v hudebně.

Pozvánky Vám ještě pošleme po dětech. Prosíme rodiče, aby dětem umožnili zúčastnit se vystoupení –  připravujeme ho pro skupinu a menší počet dětí písničky nezazpívá tak dobře… Děkujeme za pochopení.

M. Filipová a D. Šantrůčková