Ve čtvrtek 25. října nás čekal den plný cestování. A protože se naše třída letos učí v „Bradavicích“, naší první zastávkou bylo právě divadlo Kouzel a magie Pavla Kožíška. Zde jsme obletěli s kouzly celý svět a na každé zastávce v různé zemi se vždy naučili nějaké to kouzlo. Poté jsme si zadováděli v zrcadlovém labyrintu, pokoupili pár nezbytných kouzelnických suvenýrů a pokračovali dál směr letiště Václava Havla. Pro některé z nás to byla premiéra být na letišti, a tak jsme si to náležitě užívali. Nejprve jsme ale museli projít důkladnou letištní kontrolou a pak už jsme nastoupili do připraveného autobusu a měli tak možnost podívat se tam, kam se běžní cestující nikdy nepodívají. Poznali jsme provoz letiště, shon na odbavovacích plochách, seznámili se s dráhovým systémem, nejmodernější hasičskou stanicí v ČR a dostali se do těsné blízkosti letadel a mohli jsme tak z několika metrů sledovat přistání a starty letadel. Celý den byl opravdu nabytý zážitky a nám vůbec nevadil ani pozdní příjezd domů.