Dnešní ráno jsme se opět probudili do nádherně zasypané krajiny sněhem ( nasněžilo zase asi 25 cm ). A jelikož rolba pracovala na svahu v brzkých ranních hodinách, museli jsme si čerstvě napadaný sníh sami pěkně ujezdit. Sjezdovka se nám tak dobře sjížděla, že jsme lyžovali celé 2 hodiny. Pak už na nás čekala gulášová polévka, sekaná s bramborovou kaší a mrkvový salátek. Po odpoledním odpočinku a čtecí půlhodince jsme se chtěli vydat brázdit sjezdovku . Bohužel sněhová kalamita nám zařídila úplně jiný program . Elektřina nefungovala již od dvou hodin, a tak jsme se vydali přeměřit výšku sněhové nadílky a trochu se ve sněhu alespoň vydováděli a vyváleli . Při návratu do hotelu nás čekala romantická večeře při svíčkách( buchtičky se šodó ) a několik černých hodinek. Bylo to opravdu dobrodružné, ale nebyli jsme v tom sami. Teď večer už konečně světlo máme a můžeme si zase hrát. Všechny vás moc zdravíme a posíláme pusinky.