Po včerejším dobrodružném dni bez elektřiny jsme se opět probudili do velmi zasněžené krajiny. Bylo to prima, ale největší radost nám spíše dělalo světlo. A tak jsme honem utíkali na snídani ( salámová mísa, pečivo) a pak hned úprkem na sjezdovku, kde jsme celé 2 hodiny trénovali na odpolední závody ve sjezdu. Po obědě ( zeleninový vývar, pečené maso, špenát s bramborovým knedlíkem ) a následném odpočinku, jsme se vypravili na závody. Úsek mezi brankami jsme projížděli ve 2 kolech a snažili se ho projet co nejrychleji. Po večeři ( svíčková na smetaně ) nás pak čekalo velké finále. Rozdělili jsme si odměny za úklid pokojů, v hodu na cíl, výtvarné soutěži, spaní a samozřejmě ve sjezdu. Paní učitelka si pro nás připravila nádherné pamětní medaile a pamětní listy pro všechny, takže máme na co vzpomínat a určitě na Lesní chatu nikdy nezapomeneme.

P.S. Stránky školy bohužel poslední večer nefungovaly, protože se servisovaly. Takže po malém  zpoždění  posílám fotečky až dnes. Hezký večer.