V úterý a ve středu se v Jablonném v Podještědí konal největší sportovní svátek celého školního roku Pohár rozhlasu v atletice družstev.

 

Naše škola byla zastoupena v obou dnech družstvy chlapců a dívek. Všechny děti se velice dobře vypořádaly s chladným a deštivým počasím a podaly výborné výkony. Dívky vyhrály kategorii mladších a starších dívek a vybojovaly si postup do krajského finále v Turnově. Mladší a starší chlapci obsadili shodně 4. místo.

V kategorii mladších dívek bych ráda vyzvedla výkony A. Lorenzové, A. Černínové a M. Šmatlákové a v kategorii chlapců výkony F. Zikmunda, P. Kulíka a P. Martińáka.

V kategorii starších dívek bych ráda ocenila výkony K. Hadravové, A. Měchurové a  A. Dvořákové a v kategorii chlapců výkony R. Koňáka a V. Štekra.

Blahopřeji dětem za předvedené výkony a do krajského kola držíme našim závodnicím palce.

Školu reprezentovali v kategorii mladších žáků a žákyň: A. Lorenzová, A. Černínová, M. Šmatláková, A. Černá, S. Beková, N. Macháčková, L. Hnídková, K. Křečková, K. Růžičková, F. Zikmund, P. Kulík, j. Dolejší P. Ráliš,  V. Dobíhal, A. Šlechta, P. Martiňák J. Rous.

V kategorii starších žáků a žákyň za Tyršovku bojovali K. Hadravová, A. Měchurová, A. Dvořáková, J. Fišerová, V. Pojerová, K. Rašová, E. Faltová,V. Marková, M. Bednářová, D. Tejkalová, R. Koňák, M. Balog, V. Štekr, M. Kuĺha, F. Češka, J. Zeman, F. Kracík, F. Drunecký.