Dobrý den, milí rodiče.

Ze všeho nejdříve, bych Vás chtěla všechny pozdravit a popřát hlavně hodně sil a pevné nervy v této neobvykle napjaté situaci.

Nyní trochu organizačních záležitostí. Vzhledem k tomu, že školy jsou až do odvolání uzavřené, jsme nuceni přistoupit k trochu netradičnímu systému výuky. Děti sice do školy nemohou, ale zahálet je samozřejmě nenecháme.
Tento týden se budeme věnovat hlavně opakování a upevňování již probraného učiva. Připravuji pro děti procvičování formou pracovních listů, které po vypracování, nemusíte nosit do školy, ale děti je odevzdají až po skončení těchto opatření. Práci si můžete vyzvednout v úterý 17.3. 2020 od 13.00 do 15.00 hod. společně s pracovními sešity, které jsem jim vybrala před prázdninami. Pokud do školy přijdete v tuto dobu, prosím zazvoňte si u hlavních dveří a paní sekretářka mne bude informovat. Pokud nebudete v tento čas mít možnost přijít, informujte mne a nějak se domluvíme.
Dále Vás prosím, sledujte webové stránky školy, Bakaláře a zprávy v systému Komens, kam budeme průběžně zadávat další domácí úlohy já i paní učitelka Bakalová.

S pozdravem a přáním pevného zdraví.
Š. Suchá