Dobrý den, zasílám zadání domácí práce:

ČESKÝ JAZYK  – můžete si zopakovat vyjm. sl. po P( řazení….) na skolakov.eu                                                                               Učebnice str. 74 / cv. 1,2,3.                                                                                                                                                                 Pracovní sešit- str.  17 ( slohové cvičení prosím NE)

MATEMATIKA – opakování římských číslic – web – matematika.hrou.cz ( klikněte na Příklady podle kategorie – vyberte římská čísla a procvičujte)                                                                                                                                                                                              Pracovní sešit – str. 7 / cv. 6,7

ČTENÍ – vyberte si knížku a čtěte!!!!

.Doufám, že v rámci možností zvládáte. Za to bych vám, rodičům, chtěla velice děkovat. Kdykoliv budete potřebovat poradit, VOLEJTE!      Děkuji a příjemný den. Š. A.