Dobrý den, milí rodiče,

od zítřejšího dne spustíme v naší třídě on-line výuku. Výhoda je především v tom, že děti se mnou přímo komunikují, budeme si procházet naplánovanou látku, zadávat cvičení a úkoly, na které reagují ihned, já sleduji jejich odpovědi, výsledky, podněty atd. Zjednoduší se tím především zadávání a kontrola úkolů, výklad a vysvětlení nových pojmů a okamžitá reakce na situaci. Zkušební on-line hodina bude zítra od 9:00.

Jak se připojit?

Vím z konverzace s Vámi, že jste téměř všichni on-line (počítač, děti mají chytré telefony, tablety,..). Stačí tedy přes prohlížeč Google Chrome zadat do adresy vyhledávání Office.com, po otevření stránky klikněte na Přihlásit se a zadáte školní e-mail dítěte (je to vždy příjmení.jméno@zstyrsceskalipa.cz  př.: martincova.marketa@zstyrsceskalipa.cz) heslo mají děti zapsané v žákovské knížce.

V nabídce ikon je modrá ikonka Teams. Po jejím otevření vidíte vlevo záložku, kde si najdete Týmy – 5.D. A jste připojeni.

Není to nijak složité, určitě to zvládneme a výsledek stojí za to. V případě nejasností mi klidně zavolejte.

Hezký den a těším se na děti zítra v 9:00.

M.M.