Dobrý den, zasílám náplň dnešního dne:                                                                                                                    ČESKÝ JAZYK                                                                                                                                                           Hravá vyjmn. sl. – str. 28, učebnice str. 75 / cv. 1,2,3

ANGLICKÝ JAZYK –  můžete využít www.ucebnice.online ( je třeba registrace. Ale můžete kouknout na učebnici AJ)    pracovní sešit str. 8 / cv. 14

MATEMATIKA – dnes se pustíme do písemného odčítání s přechodem přes 10. Doporučuji shlédnutí výukového videa – www.matyskova-matematika.cz ( pak zvolíte výuková videa – pak 3.ročník – 7.díl – kliknout na číslo 40 a pak posunout dolů na cvičení 3 a pustíte video.)                                                                                                              Pracovní sešit – str. 6 / cv. 6

PRVOUKAučebnice str. 37, pracovní sešit str. 41( stačí část, stejné zadání bude i na čtvrtek)

Děkuji za spolupráci. A kdyby cokoliv pište, volejte. Š.A.