Dobrý den, všechny vás zdravím a posílám zadání:

ČESKÝ JAZYK – zopakujte si také vyjmenovaná slova po B, L, M – můžete opět na skolakov.eu                                                   PS – str. 18 ( !!! u cvičení 1,2 nedělejte podcvičení a – nemáme probráno)                                                                                      Zkuste si také diktát 🙂 UČ – str. 75 / cv. 4 – můžete si ho sami oznámkovat nebo použít smajlíky 🙂 Pak mi na Teams napište, jak se vám povedl. Děkuji.

MATEMATIKA – budeme procvičovat písemné odčítání – MIN – str. 2                                                                                               A taky trocha geometriePS – str. 39 / cv. 2,3,4.

PRVOUKA – PS – str. 41 – prosím dodělejte.

ČTENÍ – pokračujte ve své vlastní četbě.

Děkuji a plno sil 🙂 Š. A.