Dobrý den, milí rodiče,
na úvod bych Vám všem chtěla moc poděkovat za perfektní spolupráci. Vidím, jak dětem pomáháte s novými metodami výuky, které se učíme za pochodu všichni nově.
Z​ároveň ode mně vyřiďte velikou pochvalu dětem. Jsou úžasné, scházíme se on-line (dnes 19 dětí !!!!!!!! + já), nebojí se zkoušet, ptají se, komunikují se mnou, chtějí plnit úkoly, a co je také velice podstatné, respektují pravidla, dodržují pokyny, jsou k sobě ohleduplní a radí si navzájem. Myslím, že současná situace, ať už představuje jakákoliv omezení a rizika, naučí nás spoustu věcí, které nejsou v osnovách. A z toho mám obrovskou radost. Vidím, že to opravdu půjde, a až se setkáme ve škole, budeme se mít od čeho odrazit.

Úkoly budou nadále zadávány v Bakalářích, konkrétně a detailně je budou mít děti na Teams. ( V záložce Zadání kliknout na Úkol)
On-line vyučování bude vždy pondělí – čtvrtek, od 9.00

Důležité informace:
1. ​Z rozhodnutí vedení školy budou veškeré výlety a školy v přírodě do konce školního roku zrušené. Všechny peníze, které jste mi poslali, vrátím po návratu do školy. (podle situace v ČR, bychom nějaký pobyt s aktivitami uskutečnili pro zájemce předposlední týden v srpnu – od 17.8.????)

2. V pondělí 30.3. budu ve škole vydávat všechny učebnice a sešity mezi 9.00 a 11.00. Prosím, aby jste se dostavili vy, nebo děti, pro vše potřebné. (Od příštího týdne budeme pracovat on-line v pracovních sešitech.) Do školy je zákaz vstupu, proto vás prosím, aby jste přicházeli k oknům třídy, přes parkovací dvůr​.( Vezli jste tam děti na spaní ve škole.) Zároveň Vás prosím o dodržování všech nařízení a opatření vlády. ( povinné zakrytí dýchacích cest, dodržovat bezpečnou vzdálenost 2 m atd.)

Mějte se hezky, klidné dny.
M.M.