Dobrý den, doufám, že jste si o víkendu náležitě odpočinuli a čerpali sílu na další pracovní týden.

ČESKÝ JAZYKučebnice str. 76 / cv. 1,2,3 – jen ústně, PS str. 19 / cv. 1,2,3,5

MATEMATIKAMIN str. 3 / cv. 5, PS str- 8 / cv. 1,2,3 – nové učivo!

PRVOUKAučebnice – str. 39-40 (pročíst), malý modrý sešit – udělejte si nadpis Kvetoucí rostliny a nakreslete si horní obrázek (rajče) a popište ho stejně, pak si udělejte druhý nadpis – Dřeviny a překreslete obr. str. 40 (strom, keř) + popis.

ANGLICKÝ JAZYK – procvičovat slovní zásobu 2. lekce,

VAZBA“ HAS GOT“. Děti si mohou přepsat do sešitu English: HE HAS GOT ( HE´S GOT) -ON MÁ                                                                                                                                                                                       SHE HAS GOT ( SHE´S GOT) – ONA MÁ                                                                   ZÁPOR: SHE HAS NOT GOT ( SHE HASN´T GOT) – ONA NEMÁ                                                                                                                                                       HE HAS NOT GOT ( HE HASN´T GOT) – ON NEMÁ                                                                                                                                                PS str. 10 / cv. 2,3

Děkuji za spolupráci. A připomínám pondělní „okénko“ 16:30 – 17:30 hod.( odevzdání materiálu).Děkuji. Š.A.