Dobrý den, vážení rodiče,
Na školní mail dětí jsem poslala přihlášku na vyučování ve škole od 25.5. 2020. Pokud nemáte možnost vytisknout, přihlášky jsou k dispozici každý den ve škole mezi 8. a 11. hodinou. A v úterý na Vás budu čekat mezi 16. a 17. hodinou – přímo u nás ve třídě – opět přes okénko.( pokud Vám nevyhovuje dopolední čas)
Zároveň bude ve třídě v písemné podobě čestné prohlášení, které je také nutno vyplnit. Přihláška se odevzdává do 17.5. 2020, na pozdější odevzdání nebude brán zřetel. Čestné prohlášení může dítě odevzdat nejpozději v den nástupu ve škole.
Děkuji Vám za spolupráci, doufám že vše dopadne dobře a my se konečně uvidíme ve třídě. ( počet dětí ve skupině – 15, délka vyučování a rozvrh bude upřesněn podle počtu přihlášených dětí.)
Přeji Vám krásný prodloužený víkend, s pozdravem
M. Martincová