Vážení rodiče,
na školní mail dětí a zároveň na Váš mail (pouze ti, kteří se mnou mailem komunikovali) jsem přeposlala zprávu od vedení školy. Vaše děti si musí zvolit směr, kterému se budou rozšířeně věnovat na druhém stupni. Veškeré informace máte v příloze od pana zástupce. Vás prosím o vyplnění a zpětné odevzdání opět prostřednictvím mailu ( na můj školní mail), nebo přímo do školy. Termín je do 26.5. 2020. Děti,  které nastoupí do školy, mohou tedy vyplněný list přinést do školy 25.5. 2020. Pro ty z vás, kteří nemají možnost elektronické komunikace, budu v pondělí 18.5.  mezi 11. a 12. hodinou opět ve škole a poté vytištěné přihlášky nechám u služby u hlavního vchodu, ve složce 5.D. Tam můžete list vyplnit a ihned odevzdat.

O vyplnění prosím  rodiče všech současných páťáků.
Děkuji Vám za spolupráci, s pozdravem
M. Martincová