Vážení rodiče, rádi bychom vám sdělili nejdůležitější informace, které se týkají zahájení školní docházky a nástupu vašeho prvňáčka do školy.

Školní rok bude zahájen 1. září 2021 v 8 hodin.

Prvňáčky přivítá vedení školy spolu s vedením města, paní učitelky a paní vychovatelky ve středu 1.září v 8.00 hod před hlavním vchodem do školy z Mánesovy ulice.
Poté si třídní učitelky odvedou děti i rodiče do pěkně vyzdobených tříd a budou jim předány základní informace o průběhu prvního školního týdne.
Ukončení prvního dne ve škole se předpokládá v 9 hodin.

V čtvrtek 2.září 2021 od 16.00hodin proběhnou třídní schůzky prvních tříd, kde paní učitelky vznesou případně další požadavky na nákup učebních pomůcek a předají další informace. Tyto požadavky mohou být v jednotlivých třídách odlišné.

S nákupem vybavení není potřeba pospíchat. Děti obdrží balíček se školními potřebami v hodnotě 200, – Kč, ve kterém jsou následující pomůcky: stíratelná tabulka a stíratelný fix, nůžky, guma, vodové barvy brilantní, voskovky, trojhranná obyčejná tužka, lepidlo, ořezávátko se zásobníkem, modelovací hmota, popisovací folie(2x), písankový sešit (2x).

Již od středy 25.8. je možné osobně přihlásit děti do školní družiny v době od 9.00 do 15.00 hod.

V dalších dnech (tj. od 26.8-31.8) od 8.00 do 15.00 hodin budově školní družiny.

V provozu je také školní jídelna, kde můžete v dopoledních hodinách přihlásit své dítě ke školnímu stravování.

Rozdělení dětí do 1. tříd ZDE.

Rozřazení nově přijatých žáků do 2.-9. tříd ZDE

V případě dotazů nás můžete kontaktovat:

Mgr. L. Hejnová – mob.   606116119 email: hejnova.lubomira@zstyrsceskalipa.cz

Mgr. A. Lačný – mob. 602 572 680 email: lacny.antonin@zstyrsceskalipa.cz