Ve středu 22.9. se nejlepší sportovci 1. stupně naší školy zúčastnili okresního kola v přespolním běhu, které se konalo na lesních cestách Rasovy Hůrky. Mladí závodníci se v několika kategoriích a délkách tratí ( od 500 m až po 1 km ) vůbec neztratili. Ve velké konkurenci škol dosáhla nejlepšího umístění, tedy 1. místa děvčata ze 3. tříd, ve složení Abrahamová Nikola, Kalinová Barbora, Šturmanová Veronika a Hodanová Theodora.                                      Výborného 3. místa dosáhli také chlapci ze 3. tříd, ve složení Alexa Jakub, Máslo Matyáš, Cina Dominik, Šimko Petr a děvčata z 5. tříd ( Beránková Eliška, Diartová Ella, Hodanová Rozálie a Ritschelová Vanesa).

Gratulujeme nejen jim, ale i všem dětem, které se opravdu snažily a mezi ostatními školami se neztratily. Děkujeme.