Dnes jsme se vypravili na plánovaný celodenní výlet na Sněžku. Po vydatné snídani a vybaveni obědovým balíčkem jsme vyrazili vstříc novému krkonošskému dobrodružství. Cestou jsme obdivovali krásy okolní přírody – například Úpské rašeliniště. Po více jak devíti kilometrech a velmi prudkém stoupání, které všichni zvládli bez větších obtíží, jsme konečně dobyli vrchol. Díky hezkému počasí jsme si mohli užít pěkné výhledy do krajiny a díky štědrosti rodičů také nákupy s vysokohorskou přirážkou. Cestou zpět jsme překročili státní hranici a prošli částí polské strany Krkonoš. Po Jantarové stezce jsme došli k Luční boudě a po krátkém odpočinku jsme se pomalu vydali zpět k naší chatě. Byl to náročný den, ve kterém jsme ušli kolem dvaceti kilometrů a vystoupali více jak 600m nad mořem. Všichni jsme to zvládli a po večeři to u většiny dětí vypadalo, že jsme snad ani nikde nebyli. 🙂 Těšíme se na zítřejší den, který nám přinese zasloužený odpočinek.