Dnes jsme se probudili do krásného slunečného dne. Po vydatné snídaní jsme vyrazili na cestu do Špindlerova Mlýna, kde našim cílem byla místní bobová dráha dlouhá 1400m. Po cestě tam jsme si užili osvěžení v horské bystřině a krásnou krkonošskou přírodu. Na dráhu jsme dorazili po dvanácté hodině a hned jsme se nechali panem instruktorem poučit o tom jak se při jízdě na bobech máme chovat. První jízda všech byla spíše opatrná, protože většina nevěděla co má od tohoto zážitku očekávat. S každou další byli všichni více odvážnější a odvážnější a jejich jízda byla rychlejší a rychlejší. Jízda na bobech byla přes počáteční obavy nakonec pro všechny velká zábava. Cestu zpět jsme si trochu zkrátili a nechali se k naší chatě dovézt horským svozem. Na chalupě na nás čekala polévka a nudle s mákem. Po večeři jsme si ještě užili společnou zábavu při taneční hudbě.