Vážení rodiče, tímto vám poskytujeme nejdůležitější očekávané informace, které se týkají zahájení školní docházky a nástupu prvňáčka do školy.

Školní rok bude zahájen ve čtvrtek 1.září. 2022 v 8.00 hodin. Prvňáčky přivítáme před hlavním vchodem  do školy z Mánesovy ulice. Po té třídní učitelky přejdou spolu s dětmi a rodiči do tříd, kde dostanou základní informace o průběhu prvního školního týdne.

V úterý  6. září 2022 proběhnou od 16.00 hodin třídní schůzky, kde se dozvíte  případně další požadavky na nákup učebních pomůcek. Tyto  mohou být  v jednotlivých třídách odlišné. Již od čtvrtka 25.8.  je možné  osobně  přihlásit děti do školní družiny v době od 8.00 do 15.00 hod. v budově školní družiny.

V provozu je také školní jídelna, kde  můžete osobně  v dopoledních hodinách přihlásit své dítě  ke školnímu stravování nebo elektronicky prostřednictvím našich webových stránek. První školní den budou bědy vydávány od 11.00 do 11.30. hod.

V případě dotazů nás můžete kontaktovat:

Mgr. L. Hejnová  –  telefon 606116119, email:hejnova.lubomira@zstyrsceskalipa.cz
Mgr. A. Lačný – telefon 602 572 680, email: lacny.antonin@zstyrsceskalipa.cz