Přes nepříznivé počasí jsme se i letos zúčastnili tradičního závodu Českou Lípou. Po středečním vítězství starších kluků v Přespolním běhu jsme potvrdili roli favorita i dnes a bereme tak první místo. V sedmičlenné štafetě v sestavě Tobiáš Burda, Martin Šefčík, David Bauer, Stella Sedláčková, Tomáš Pitterling, Adam Zikmund a Tonda Kříž jsme ovládli dnešní závod i přes poměrně velkou konkurenci jedenácti škol. Z příjemné akce si žáci odnesli pěkné ceny jako pamětní tričko, medaile, sladkosti, nějaké drobné předměty a také si mohli přiťuknout dětským šampaňským.

Závodu se zúčastnili i naši reprezentanti z 1. stupně ve své vlastní kategorii ve složení: Adam Németh, Adam Košnar, Lucie Fialová, Tomáš Janoušek, Kateřina Šipová, Adam Lůžek, Petr Jandík, kteří se bohužel jen těsně neumístili.

Tímto bychom chtěli moc poděkovat všem závodníkům za jejich oddanost a reprezentaci naší školy na regionální úrovni.