Dnes 19.9. se na městském stadionu v České Lípě uskutečnil turnaj v minifotbale, kde jsme samozřejmě nemohli chybět. I přes deštivé počasí jsme nenašli přemožitele a turnaj vyhráli s celkovým skóre 13:0. V základní skupině jsme porazili 1:0 ZŠ Horní Police, 6:0 ZŠ Klíč a 3:0 ZŠ Jižní. Ze skupiny se postupovalo a hrálo hned o celkové umístění. Ve finále jsme se potkali s naším dlouholetým rivalem ZŠ Slovankou, kterou jsme porazili 3:0 a mohli se tak radovat z postupu do krajského finále v Liberci, které se uskuteční již tento pátek.

Náš tým hrál ve složení: Tomáš Hřeben (brankář), Marek Holuška, Adam Zikmund, David Bauer, Vojta Bilko, Tomáš Paulus, Tonda Kříž, Adam Křemen, Michal Milner, Tomáš Pitterling, Tobiáš Burda, Ondra Rous a Míra Jelínek

Děkujeme všem žákům za svědomitou reprezentaci naší školy.