Ve středu 10.5. se v Hostinném konala kvalifikace na republikové finále ve florbalu. Družstvo starších dívek Tyršovky se vydalo bojovat o postup na republikové finále do Prahy. V naší skupině se dívky utkaly s florbalistkami z Jičína a Mladé Boleslavi.

První zápas s Jičínem Tyršovačky vyhrály 2 : 1, družstvo Mladé Boleslavi bylo již nad naše síly. Dívky statečně bojovaly celý zápas, družstvo z Mladé Boleslavi bylo sehranější a přálo jim i štěstí. Chtěla bych vyzvednout výkon naší brankářky Viktorie Ševrové, která svým výborným výkonem zajistila nižší počet vstřelených branek.

Děkuji všem reprezentantkám naší školy za předvedený výkon a výbornou reprezentaci naší školy.

Školu reprezentovaly: V. Ševrová, A. Šindelářová, S. Bartošová, N. Svatoňová, K. Bohatá, N. Kocourková, A. Hábelová, K. Mašková, T. Pekárková, A. Neméthová, E. Beránková, A. Voldřichová, Z. Voldřichová