Zpívání

Vážení rodiče, dovolte nám sdělit informace k letošnímu adventnímu zpívání Vašich dětí.

První zpívání Zvonku bude při příležitosti rozsvícení vánočního stromu na náměstí TGM 29.11. v 13.40 h. Sraz dětí bude v 13.10 u kašny na náměstí. Moc prosím o dochvilnost, abychom se rychle mohli rozezpívat. Vystoupení bude trvat 10-15 min.

První zpívání Zvonečku bude dne 30. 11. (v neděli) v 11.00 h na hradě Lipý na vánočním jarmarku, sraz dětí bude v 10.30 h u vchodu na hrad (ze strany od mostku). Vystoupení bude trvat asi 10-12 min.

Druhé vystoupení společné pro děti Zvonečku i Zvonku bude ve středu 3.12. v 15.00 h na vánočním trhu v ambitu muzea. Půjdeme všichni společně od školy, děti z družiny vyzvedneme, odchod od školy bude v 14.15.h, sraz u muzea (pokud budou chtít přijít až na místo) bude v 14.30.h. Děti si musí vzít aktovku s sebou, do družiny se už nestihneme vrátit. Po zpívání si děti obvykle odvedete, pokud budete potřebovat, abychom Vám dítě přivedli ke škole, napište mu to na lístek. Děti jako účinkující vstup neplatí, mohou si tam po zpívání nakoupit drobné dárky (peníze s sebou).

Třetí zpívání obou sbourů – pro rodiče a zaměstnance školy bude ve školní jídelně v úterý 16.12. v 16.30h. Sraz dětí bude 15.45h v hudebně, kde se rozezpíváme, potom se přesuneme do školní jídelny. Děti ze školní družiny si vyzvedneme. Pozvánku na tuto akci Vám ještě po dětech pošleme. Věříme, že děti nezklamete a přijdete si je poslechnout, budou mít velkou radost!

M. Filipová a A. Čapková