Je již tradicí, že se každý rok vydáváme na ozdravný pobyt na horách. Stejně jako loni, tak i v letošním roce jsme byli v Kořenově. Počasí bylo více než přívětivé a celý týden nám svítilo sluníčko. Užili jsme si skvělou „lyžovačku“. Přidali se k nám další spolužáci, kteří stáli na lyžích poprvé. Ale jako jejich kamarádi v předešlých letech se s tím statečně poprali a již druhý den s námi lyžovali. Nic tedy nebránilo tomu, aby se všichni účastnili závodu ve slalomu, který byl (jako vždy) napínavý. Volný čas po lyžování jsme trávili zimními radovánky, v tělocvičně a hraním her. Závěrečný večer patřil disco,  předávání odměn všem za účast na „lyžáku“ a cen za umístnění ve slalomu. Myslím, že se nám ozdravný pobyt povedl se vším všudy a budeme na něj rádi vzpomínat 🙂 !