Kino

V pátek 15. 4. 2023 jsme se zúčastnili filmového představení z cyklu Planeta 3000, tentokrát jsem v cestopisném dokumentu zavítali do Kambodži.

1. pololetí

Vážení rodiče, ve středu 24. 1. 2024 se koná čtvrtletní pedagogická rada a uzavře se 1. pololetí školního roku 2023/24. Vysvědčení vydáváme ve středu 31. 1. 2024 a následně je v pátek 2. 2. 2024 vyhlášeno pololetní volno.

Přání

Vážení rodiče, přeji vám ze srdce nádherné Vánoce, naplněné láskou, úsměvem a porozuměním. V novém roce hlavně pevné zdraví a ať se vám splní každé přání.

Poděkování

Milí rodiče, ráda bych poděkovala níže uvedeným žákům za práci pro třídu či školu: -> Monice Č., Petře S., Lauře N., Anetě H. za odvahu účastnit se školního kola olympiády z češtiny -> Vojtěchu B., Adamu K., Ondřeji H. za pomoc při adventních sportovních hrách...