Ve dnech 13. – 17. ledna 2014 se naše třída II.C zúčastnila  ozdravného pobytu na horách. Během pondělního dopoledne rodiče dovezli nadšené děti do penzionu SLUNÍČKO v Rokytnici nad Jizerou.

Hned po ubytování, obědě a zkontrolování výstroje jsme se vydali na sjezdovku, kterou jsme měli pár metrů od naší chaty. Zdatní lyžaři nám na malém vleku ukázali, jak umí lyžovat a ti, kteří stáli poprvé na lyžích, se začali seznamovat s tímto sportem. Ti nejšikovnější se svezli na vleku ještě ten den a jejich nadšení bylo obrovské. Zbývající tři děti se k nim přidaly již v úterý odpoledne. Ve středu jezdila na vleku už  celá třída, a to dokonce na velkém, který měřil 850 metrů. Poslední den si celá třída zasoutěžila ve slalomu. Ti nejlepší byli odměněni  diplomem a sladkostí. Nikomu se nechtělo domů, ale únava byla znát a všechno dobré má skončit v pravý čas. V pátek si rodiče děti rozebrali a odvezli domů. Všichni jsme si pobyt na horách moc užili. 

Tak příští rok na sjezdovce znovu!

163425