Pekelníci z 9. A

Vážení rodiče, mám pro Vás malý předvánoční úkol. Poznejte si svého „andílka“ mezi pekelníky. Přeji hezké svátky a do roku 2019 všechno nejlepší.

Projektový den 9. A

Projektový den devátého ročníku – Velikáni české literatury 1. část – B. Němcová

Top 5 loňské 8. A

V minulém školním roce se naše třída zúčastnila asi 15 různých akcí(exkurze, výlety, projektový den, návštěvy kina, sportovní akce, přednášky,…) Podle výsledků hlasování dětí dopadla anketa takto:

Vzkaz pro rodiče

Vážení rodiče,

Zrušení exkurze ve středu 31. 1. 2018

Vážení žáci a rodiče, vzhledem k vysokému počtu nemocných žáků ve třídě jsem zrušila středeční exkurzi a rozdávání vysvědčení v Ajetu v Lindavě.

Posted in 9.A | Leave a comment

Zakončení pololetí a exkurze do sklárny v Lindavě

Ve středu 31. 1. 2018 jdeme na exkurzi firmy Ajeto v Lindavě. Prohlédneme si sklárnu, zájemci si fouknou do sklářské píšťaly a na závěr exkurze si rozdáme pololetní vysvědčení. Věřím, že netradiční místo a dobré známky přispějí k hezkému dni. … Celý příspěvek