8.B

Sportovní turnaj

V úterý 30.5. se ve škole konal sportovní den - proběhly turnaje ve florbale a vybíjené pro žáky z osmých i devátých tříd. Náš tým vybojoval stříbrnou medaili ve florbale. Počasí nám přálo, všichni si den užili.

Den bez batohů

V úterý 25. 4. proběhla v naší škole akce „Den bez batohů". Žáci měli nahradit své klasické školní tašky něčím netradičním. Pobavila nás spousta skvělých a vtipných nápadů.

KD Crystal

Ve čtvrtek 9. 3. jdeme do KD Crystal na zeměpisný pořad z cyklu Planeta Země (Senegal). Odchod je v 8 hodin od školy, po návratu výuka dle rozvrhu, cena je 80 Kč.

iQLANDIA

Ve středu 8. února jsme se zúčastnili projektu v iQLANDII v Liberci, který byl zaměřený na učivo matematiky pro 8. ročníky. Program se skládal z interaktivní přednášky, práce s pracovními listy, badatelských aktivit a závěrečného kvízu. Žáci poté mohli ve zbývající...

Akademie

Ve dnech 24. a 25. října se v KD Crystal konala Školní akademie k 90. výročí založení naší školy. Děvčata z 8.B se jí účastnila s vystoupením CUP SONG, které se jim i přes nemalou trému velmi povedlo.

Pozvánka pro rodiče

V pátek 21. 10. se  na naší škole koná Den otevřených dveří. Srdečně zveme všechny zájemce k prohlídce naší školy v době od 8:00 do 16:30hodin. Následující týden proběhne Školní akademie, která byla z kapacitních důvodů rozdělena na dvě části - třída 8. B bude se svým...