Vánoční přání

Přeji všem svým milým dětem a jejich rodinám krásné Vánoce, hodně lásky, pohody, štěstí a hlavně zdraví do Nového roku. Děkuji za spolupráci, pomoc, podporu a pochopení při práci s našimi dětmi. VESELÉ VÁNOCE. Anita Pavlíčková 🙂

Čtenářský klub

Pravidelně se scházíme dvakrát v týdnu ve čtenářském klubu. Hrajeme hry, povídáme si o knížkách a hlavně čteme zajímavé příběhy.

Cvičení v přírodě

Dnes jsme byli v Okřešicích. Na zahradě jsme hráli hry, grilovali párečky a mazlili se s Lilinkou. Počasí nám přálo a celé dopoledne jsme si moc užili.

Pasování na čtenáře

Hned začátkem září nás čekalo odložené Pasování na čtenáře. Kromě dvou žáků z naší třídy, všichni zvládli zadané úkoly a získali diplom čtenáře. Pro všechny to byl velmi slavnostní okamžik.

Rozloučení

Přeji všem svým milým dětem i jejich rodičům krásné a pohodové prázdniny. Děkuji všem za spolupráci v tomto těžkém školním roce. Děkuji za nádherné květiny a milé dárečky a budu se na všechny těšit ve druhé třídě. Krásné léto plné sluníčka 🙂 Anita Pavlíčková...