Den stromů

Dnes jsme byli na exkurzi ke Dni stromů v CTT v České Lípě. Kromě ochutnávání jablíček jsme si také vyrobili barevné ubrousky.

Cvičení v přírodě

V pátek 24.9. jsme byli v Okřešicích. Cestou jsme si povídali o chování při mimořádných situacích a na zahradě jsme si dali výbornou svačinku. Nakonec jsme si stihl i pohrát nejen s míčem.

Vysvědčení

Dnes jsme si rozdali vysvědčení. Všechny děti byly úspěšné. Děkuji všem rodičům i prarodičům za spolupráci v tomto náročném školním roce a přeji krásné a pohodové léto. Anita Pavlíčková

Putování po České Lípě

V úterý jsme se vydali na poznávání našeho města. Navštívili jsme několik historických míst, prohlédli jsme si výstavu na náměstí a v parku jsme si zasoutěžili. Počasí nám přálo a celé dopoledne bylo velmi vydařené.

Velikonoční přání

Přeji všem dětem a jejich rodinám krásné prožití velikonočních svátků. Děkuji rodičům i ostatním členům rodiny za spolupráci a podporu při výuce našich dětí. A. Pavlíčková

UKONČENÍ 1. POLOLETÍ

Ve třídě máme 19 žáků. S vyznamenáním ukončilo 1. pololetí všech 19 dětí. Samé jedničky mělo 12 dětí. Všem dětem moc gratuluji ke krásným školním výsledkům. Rodičům patří mé poděkování za skvělou spolupráci. Užijte si všichni hezké prázdniny a já se budu na děti těšit...