Rozdávání vysvědčení!

Půl rok utekl jako voda a ve čtvrtek 31. ledna dostanou děti své první vysvědčení na druhém stupni. Tento den probíhá výuka následovně: 1. – 4. vyučovací hodina dle rozvrhu 5. vyučovací hodinu se bude rozdávat vysvědčení konec ve 12:20

Zimní sezóna

V úterý 29. ledna se chystáme do KD Crystal na filmové představení Zimní sezóna. Platíme 70 Kč za žáka.

Informační schůzky

Vážení rodiče, po vánočních prázdninách nás čekají informační schůzky. V úterý 8. ledna si můžete přijít pro informace o chování a studijních výsledcích vašich dětí, a to v čase od 17:00 do 18:00. Budu se na vás těšit v učebně 6. B, tř. uč. J. Zelenková.

Průběh vánoční besídky

Vánoční besídka v letošním roce připadá na čtvrtek 20. prosince. První a druhá hodina probíhají dle rozvrhu (tedy M a AJ) a od 10:00 se již budeme věnovat rozbalování dárečků, které na nás jistě budou pod stromečkem čekat, zazpíváme si koledy a zahrajeme nějaké hry. Konec vyučování pro tento den je ve 12:15.

Příspěvek SRPDŠ

Vážení rodiče, i v letošním roce byl schválen příspěvek 200 Kč na žáka, 300 Kč v případě rodiny (více dětí ve škole). Peníze nosí vždy nejstarší sourozenec. Vybrané peníze budou využity následně pro děti (koupení odměn, příspěvky na akce, soutěže apod.). Prosím o uhrazení peněz do konce prosince. Děkuji, Zelenková, tř. uč.

Volný den 21. 12. 2018

Vážení rodiče, 21. prosince (pátek) je vyhlášen volný den, tzn., že si děti prodlouží vánoční prázdniny! Do školy pak po prázdninách půjdou ve čtvrtek 3. ledna 2019 :).