Souhvězdí

Letošní třídní projekt má název „Vesmír kolem nás“. V rámci výtvarné výchovy žáci malovali své znamení zvěrokruhu a do něj zakomponovali souhvězdí. Vznikly zajímavé práce, v nichž se spojilo několik výtvarných technik.

Keramické betlémy

Každý rok si děti vyrábí vánoční dekoraci. Letos se pustily do betlémů. Šikovné ruce tvořily postavy Josefa, Marie i Ježíška v kolébce. Někteří přidali i zvířátka. Jak se práce dětem povedla, posuďte sami.

Ať žije halloween

V pátek 2. listopadu jsme měli celé vyučování ve znamení halloweenu. Užili jsme si spoustu legrace.

Exkurze na letiště

Na konci října se naše třída vypravila do Prahy na letiště V. Havla. Cestou jsme se zastavili v Divadle kouzel v Líbeznicích. Představení nás příliš nenadchlo, o to více jsme si užili v zrcadlovém labyrintu. Mezi zrcadly jsme se neustále … Celý příspěvek

Posted in 5.A | Leave a comment

Nahlédněte do Bakalářů – je zde důležitá zpráva. Tř. uč.

Přání

Vážení a milí rodiče, přeji Vám i Vašim dětem klidné prázdninové dny, krásnou sluníčkovou dovolenou a mnoho příjemných letních zážitků. M. Valtová