3.C

Organizace 16.-20.3.2020

Vážení rodiče a žáci, z důvodů prozatímního uzavření škol bude výuka probíhat následovně. Informace budu podávat přes web Bakaláři, emailem nebo přes WhatsApp. Tento týden bude probíhat opakování především z pracovních listů. Prosím o vyzvednutí pracovních sešitů,...

Kořenov 4. den

Čtvrtek byl ve znamení velkého lyžování. Vyjeli jsme na sjezdovku U Čápa, kde si děti vyzkoušely jízdu na kotvě. Velkou sjezdovku jsme zdolali úplně všichni. Večer nás čekalo rozdávání diplomů, malování pohlednice a promítání filmu.

Kořenov 3. den

Lyžování bylo dnešní den tak intenzivní, že jsme nestihli pořádně naší aktivitu zdokumentovat. Večer jsme trávili hráním karetních her.

Kořenov 2. den

Dnešní den jsme již všichni zvládli vyjet vlekem na vrchol sjezdovky a dostat se bezpečně zpět. Večer jsme si odpočinuli u pohádky.

Kořenov 1.den

Po příjezdu jsme šli prozkoumat okolí našeho hotelu. Po ubytování jsme vyjeli na svah, kde nás rozřadili do skupin. Večer jsme završili vířivkou.