4.B

VÝLET DO PRAHY NA HRAD A VYŠEHRAD

V pondělí jsme vyrazili poznat kousek Prahy. Navštívili jsme Pražský hrad, prohlédli si nádvoří, katedrálu sv. Víta, Královskou zahradu, viděli jsme výměnu stráží. Posilnili jsme se v zahradě u prezidentského domku, poslechli si hradní orchestr, pokochali se výhledem...

KONCERT V ZUŠ

Naše třída navštívila ZUŠ. Poslechli jsme si mnoho krásných skladeb v podání žáků a jejich učitelů. Zážitek to byl moc pěkný, Na závěr nám zahrála na saxofon naše kamarádka Valča.

KNIHOVNA

Dnes 15.4. jsme navštívili knihovnu a naučili se vyrábět leporela. Každý si vymyslel  a vyrobil svou první knihu, kterou si také odnesl domů. Některé knihy byly opravdu moc povedené.  

DIVADLO – PŘÍBĚH HRAČEK

V pátek 5.4. jsme navštívili zrekonstruované českolipské divadlo. Samotný vstup do nové budovy byl dechberoucí. Největší úspěch sklidilo osvětlení stropu. Pohádku jsme si užili a ocenili především výkony jen o něco starších kamarádů, kteří si ji pro nás pracně...

TURNAJ – FLORBAL, VYBÍJENÁ

Ve čtvrtek 21.12. se konal vánoční turnaj pro celý první stupeň. Naše děti vybojovaly 3. místo ve florbale a 4. místo ve vybíjené!!! Chvílemi to bylo velké drama, ale výsledky úžasné.

BETLÉM

Ve čtvrtek 14.12. jsme se šli podívat na Betlém do zahrádkářské kolonie u Ploučnice. Všichni jsme obdivovali neuvěřitelnou práci šikovných a zapálených lidí, kteří Betlém vytvořili.