Přání

Všem mým milým dětem a jejich rodinám přeji krásné a pohodové Vánoce, hodně zdraví a štěstí do Nového roku. A. Pavlíčková

Vánoční svícny

V pondělí jsme vyráběli vánoční svícny z pomerančů. Celá třída nám krásně voněla a občas jsme ochutnávali želé bonboky.

Přednáška o zvířatech

V pátek jsme měli ve své třídě přednášku o přezimování lesních zvířátek. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací, které se nám budou hodit při učení i v dalších ročnících.

Plavání

Od druhého týdne v září jsme začali chodilt na plavecký výcvik. Pod vedením zkušených učitelů plavání se naučíme plaveckým dovednostem. Plavání je učení i zábava.

Školáci

Během září jsme se posadili do školních lavic, učíme se a získáváme nové dovednosti.

Naše třída

V září jsme se stali školáky. Čekala nás třída 1.B s paní učitelkou Anitou Pavlíčkovou. Budeme se učit číst, psát a počítat. Poznáme hodně nových kamarádů a naučíme se spoustu nových věcí.