Výlet na Königstein

Dne 12. 6. pojedeme na výlet na pevnost Königstein do SRN. Zaplaťte prosím do 5. 6. částku 320,- Kč. V ceně je započítáno jízdné, pojištění, vstup na pevnost a český průvodce. Děkuji.

Testování SCIO

V období od 5. 11. do 23. 11. proběhne testování žáků 9. tříd (ČJ, Ma a studijní předpoklady).

Nové formuláře

Na webu školy jsou vytvořeny nové formuláře ke stažení - "Žádost o uvolnění žáka na více dnů", "Žádost o pravidelný dřívější odchod z vyučování", "Žádost o uvolnění z výuky během dne" a "Žádost o uvolnění z TV".

Svět kolem nás – Kuba

Dne 24. 10. navštívíme KD Crystal, kde se koná představení z cyklu "Svět kolem nás". Tentokrát se dozvíme něco zajímavého o Kubě.

DVD ze školní akademie

Je možnost zakoupení DVD ze školní akademie. Za 1 DVD zaplatíte 150,- Kč. Pokud máte zájem, sdělte prosím přes ŽK dítěte, které DVD chcete ( 1. 11. nebo 2. 11.).

Příspěvek SRPDŠ

Vybíráme příspěvek na SRPDŠ ve výši 200,- Kč na žáka nebo 300,- Kč na rodinu. Příspěvek se vybírá vždy od nejstaršího sourozence.