A věru bylo co poslouchat! Ve školním kole pěvecké soutěže, která má na naší škole již dlouholetou tradici a jejíž ústřední kolo se pravidelně koná na jaře v Karlových Varech, se letos 30. listopadu předvedlo 35 dětí! Nejvíce – 20 malých zpěváčků – bylo v 1. kategorii (1.-3. třídy). Ve 2. kategorii (4.-6.třídy) zpívalo celkem 11 dětí a ve 3. kategorii (7.-9. třídy) si zkusila porovnat své umění ve zpěvu čtyři děvčata.

Porota měla hodně práce s hodnocením výkonů. U řady dětí byla patrná tréma, některé si zaimprovizovaly a na místě vymyslely novou vlastní melodii, ale všichni zpívali s chutí a vervou. Jak nakonec porota rozhodla?

V 1. kategorii:   1. Anna Pavlíková 1.A

  1. Barbora Vencovská 2.C
  2. Štěpánka Stibrová 3. C a Tereza Hrušková 2. B

V 2. kategorii:    1. Matyáš Saidl 6.B

  1. Markéta Bačinová 5.C
  2. Michaela Fuksová 5.A

V 3. kategorii     1. Anna Skočovská 9.C

  1. Eliška Kulhánková 7.B a Jana Dandová 8.C
  2. Stefanie Vavřinčíková 7.B

Všem účastníkům soutěže blahopřejeme k pěkným výkonům a už teď se těšíme na to, jak vítězové zazpívají v okresním kole, které se bude konat v únoru v Novém Boru.